A zase se blíží Vánoce :)

Zase se blíží Vánoce. Svátky klidu, míru a pohody. Určitě se všichni, stejně jako my, těšíte až usednete v kruhu rodinném k štědrovečerní večeři a po rozbalování dárků se mrknete na nějakou pěknou pohádku.

Ze zkušeností z loňského roku, je právě prosinec pořádný nápor na dopravce. Proto, pokud potřebujete doplnit zásoby liquidů nebo chcete někoho obdarovat, objednejte si vše včas. A to nejlépe nejpozději do 16.12. Nemůžeme garantovat, že balíčky odeslané v týdnu před Štědrým dnem, budou 100% doručeny. Již poslední 2 týdny zaznamenáváme drobnější zpoždění u balíčků odeslaných přes Zásilkovnu. Zpoždění doručování lze brzy očekávat i u ostatních dopravců PPL a Česká pošta. Dopravci už nyní posilují služby a doručují i o víkendech, přesto se nějakému zpoždění určitě vyhnout nepůjde. 

My Vám chceme popřát, ať je prosinec pro Vás hlavně měsícem míru, klidu a radosti, chutné páry a šťastné ruky při výběru! :)

Všem Vám děkujeme za projevenou důvěru, stovky pozitivních ohlasů a věcné kritiky. Jsme rádi, že jste s námi! 

Vaši LA 

LAPF

Za koláž děkujeme našemu zákazníkovi a členovi LAfans skupiny Synusovi! Díky!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení