NOVINKY

Adulto
Abychom splnili legislativní povinnosti, musíme zavést na e-shop funkcionalitu pro ověření věku pomocí třetí strany. Ověřovat věk musíme již v okamžiku před uzavřením smlouvy a to pořád dokola i u již ověřených zákazníků. 
 
Pokud si u nás na e-shopu či jakémkoliv jiném e-shopu, kde tato funkce již je nasazená, necháte ověřit svůj věk pomocí Vašeho občanského průkazu, při každé další objednávce Vám již přijde pouze SMS s kódem pro vepsání a tím jste ověřeni. Ověření přes SMS bude takto probíhat i na dalších e-shopech, které využívají funkcionalitu Adulto a kde použijete stejný e-mail a telefonní číslo.
 
Pokud byste volili variantu ověření pomocí Bankovní identity, budete vždy přesměrování do Vaší banky pro ověření věku.
Pokud u nás na e-shopu nejste registrovaní, bude ověření probíhat stejným způsobem, pouze bude zřejmě potřeba nahrávat Vaše OP pořád dokola (nemám přesnější informace).
 
Toť vše. Pokud chcete mít nadále nákupy co nejvíce snadné a příjemné, doporučuji volit variantu ověření pomocí Vašeho OP.
Dovolená

Dovolená: 22.8.-28.8.2022 čerpáme krátkou dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat 29.8. Děkujeme za pochopení.

Dovolená

Vážený zákazníku od 25.7. do 31.7. čerpáme dovolenou. E-shop bude objednávky přijímat, ale nebudeme expedovat. Expedovat začneme 1.8. historicky od nejstarších objednávek. Děkujeme za pochopení. LA

Dovolená

Zdravíme naše Vaponauty a zákazníky,

27.12. - 31.12.2021 čerpáme krátkou oddychovou dovolenou. E-shop bude objednávky v tomto období přijímat, ale Vaše objednávky vyřídíme až po Novém roce.

Pokud se ještě potřebujete zásobit na toto období, odešlete Vaše objednávky nejpozději 21.12., kdy by Vám měly být ještě včas doručeny nejpozději v týdnu 27. - 31.12. 2021.

Pokud se chystáte u nás pořídit nějaký dárek pro vapera, je potřeba odeslat objednávku nejpozději 16.12. ,aby Vám zboží bylo bezpečně doručeno do Štědrého dne. Pokud byste termín prošvihli, určitě potěší jako dárek náš Dárkový poukaz, který Vám doručíme e-mailem. 

Doručovací služby už nyní praskají ve švech a jsou hlášená zpoždění v doručování. Berte to prosím na zřetel.

Všem ještě jednou moc děkujeme za projevenou přízeň, radost z nákupů, podporu a milá slova v tomto roce.

Budeme se na Vás moc těšit i v roce příštím. Všem přejeme krásné a klidné svátky, skvělou a chutnou páru, minimum dryhitů, hodně zdraví a dobré nálady do roku 2022.

S úctou, LAvape.cz

Logo 400x400

A zase se blíží Vánoce :)

Zase se blíží Vánoce. Svátky klidu, míru a pohody. Určitě se všichni, stejně jako my, těšíte až usednete v kruhu rodinném k štědrovečerní večeři a po rozbalování dárků se mrknete na nějakou pěknou pohádku.

Ze zkušeností z loňského roku, je právě prosinec pořádný nápor na dopravce. Proto, pokud potřebujete doplnit zásoby liquidů nebo chcete někoho obdarovat, objednejte si vše včas. A to nejlépe nejpozději do 16.12. Nemůžeme garantovat, že balíčky odeslané v týdnu před Štědrým dnem, budou 100% doručeny. Již poslední 2 týdny zaznamenáváme drobnější zpoždění u balíčků odeslaných přes Zásilkovnu. Zpoždění doručování lze brzy očekávat i u ostatních dopravců PPL a Česká pošta. Dopravci už nyní posilují služby a doručují i o víkendech, přesto se nějakému zpoždění určitě vyhnout nepůjde. 

My Vám chceme popřát, ať je prosinec pro Vás hlavně měsícem míru, klidu a radosti, chutné páry a šťastné ruky při výběru! :)

Všem Vám děkujeme za projevenou důvěru, stovky pozitivních ohlasů a věcné kritiky. Jsme rádi, že jste s námi! 

Vaši LA 

LAPF

Za koláž děkujeme našemu zákazníkovi a členovi LAfans skupiny Synusovi! Díky!

Novinky na e-shopu 28.11.2021

Krásný první adventní víkend.

Český výrobce ručně vyráběných spirálek TD Coils si pro nás nachystal fantastické spirálky pro uživatele restricted direct lung vapování (utažený přímý potah do plic) a to rDL Green Mamba. Spirálky zaměřené na lovení chuti vhodné do utaženějších single coil atomizérů. Spirálky jsou vyrobené ve dvou variantách A a B:

Varianta A
Spirálka je na trn namotána tak, že má spodní nožičku vpravo a horní vlevo (při pohledu shora).
(např. Dvarw DL FL)

Varianta B
Spirálka je na trn namotána tak, že má spodní nožičku vlevo a horní vpravo (při pohledu shora)
(např. Vapor giant)

 

Dále bychom rádi informovali, že naši registrovaní zákazníci dostali dnes e-mail s kupónem na 20% slevu na nákup. Chcete ho také? Zaregistrujte se u nás na e-shopu abychom Vám mohli newsletter odeslat. Nemusíte se bát, newsletter neodesíláme často, pouze pokud máme nějaké novinky na e-shopu, případně plánované akce. 

Novinky na e-shopu 18.11.2021

Přivezli jsme pro Vaše rozmlsané jazýčky 3 novinky od výrobce MAZA a to konkrétně Berry Bomb, Pear Dream a Rapsberry Lemonade.

Od tohoto výrobce jste si nejvíce oblíbili Mazabacco, ale i na ostatní příchutě nám dáváte pozitivní ohlasy. Můžete se tedy těšit na osvědčenou kvalitu tohoto německého výrobce.

Maza-Aromen

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás skvělé Kapka´s Flava v 120ml SnV balení. Další osvědčený kvalitní německý výrobce u nás skladem! Jako úplnou novinku v ČR nám dovolte představit hruškovou příchuť s vanilkovou zmrzlinou a legendárním ledem od Kapka´s a to Divinity!

kapkas_flava_10ml_popisek

Přejeme Vám příjemné vybírání ze světa plného vůní a skvělých chutí na www.lavape.cz ! 

 

Novinky na e-shopu 16.11.2021

Dovolte nám představit novou řadu příchutí Discovery by Journey od Chorvatských AEON. Jedná se o tabákové superkoncentráty s ředěním 1.5 - 2.5 % balené ve skleněné lahvičce s objemem 10ml příchutě. Na své si přijdou především tedy lovci opravdových a výrazných tabákových příchutí. Výrobce je s popisem jednotlivých aromat trochu skoupý, proto doplníme popisky až na základě Vaší odezvy nebo našich vlastních testů.

6p41ONsA

Cesta k nim vede tudy: https://www.lavape.cz/kategorie/aeon-discovery-aroma/

Dále jsme doplnili poslední novinku z řady Vaper Pub a tou je příchuť Turkish Delight

Nově se s námi můžete spojit i na Discordu

Facebook nám už jednou smazal skupinu, kterou později obnovil. Považujeme sociální sítě za důležitou součást našeho podnikání a jsme rádi v kontaktu s našimi zákazníky v online světě. Založili jsme tedy i Discord server na kterém se s námi můžete jednoduše spojit.

Pozvánka: https://discord.gg/fCu5s9kmb2

Novinky na e-shopu 04 .11.2021

Dovolte nám představit novou značku na našem e-shopu Craftman´s Custard. Od výrobce máme 4 nové příchutě, které mistrně kombinují krémový vanilkový puding s dalšími složkami. Na své si přijdou jak milovníci MTL tak DL vapování.

 

craftmans_custard_popisek