Jen 50% našich zákazníků má registraci. Nezapomeňte, že registrací u nás získáváte výhody z věrnostního programu.

NOVINKY

Novinky na eshopu 04 03 2021

Chorvatský výrobce Infamous známý svými velmi povedenými Shake and Vape příchutěmi si pro vás nachystal i jejich menší bratříčky v 10 ml aroma lahvičkách.

Najdete zde jak ovocné mixy. limonády, buchty, tak i tabákové směsi.

Věříme, že si vybere opravdu každý. Vybírejte zde

 

Novinky na eshopu 23 02 2021

Na své si nyní přijdou především opravdový fajnšmekři pořádných tabákových příchutí. Naskladnili jsme právě pořádnou porci La Tabaccheria macerátů v 10ml aroma. 

https://www.lavape.cz/kategorie/la-tabaccheria-2/

Novinky na eshopu 18 02 2021

Dovolte nám představit 2 nové příchutě chorvatského výrobce AEON logo na našem eshopu:

SHAKE TIKI - replika slavné chorvatské krémové zmrzliny s ovocem

a Classic Love Syrup - krémový custard dezert s jahodami, kiwi a pořádnou porcí šlehačky.

Dobrou chuť! :)

Novinky na eshopu 17 02 2021

Dovolte nám představit novou tabákovou řadu v Shake and Vape od kanadských 3Baccos. 

3 Baccos jsou nové příchutě kanadského výrobce PGVG Labs, které cílí na milovníky tabákových aromat. Výrobce si dává za cíl zprostředkovat co nejvěrnější chuťový zážitek díky celé paletě tabákových příchutí a různorodých ochucených tabákových směsí. Najdete zde proto jak tradiční tabáky, tak také směsi doplněné o vanilku, nebo třeba kávu. Příchutě 3 Baccos jsou typu shake & vape, můžete je proto vapovat bez nutnosti dalšího zrání ihned po smíchání s bází. Tyto příchutě prochází všemi potřebnými výstupními kontrolami pro uvedení na trh a výrobce používá jen ty nejkvalitnější dostupné suroviny pro zachování co nejlepšího chuťového požitku. Jsou dodávány ve velké 60 ml lahvičce Chubby, ve které se nachází 15 ml příchutě.

https://www.lavape.cz/kategorie/3baccos-2/

A dále řadu od italských La Tabacheria 4 POD. 

Řada Extreme 4Pod je výběrem těch nejoblíbenějších tabákových směsí portfolia společnosti. Jejich příprava trvá až třikrát déle, než běžné extrakty. Díky tomu však nabízí příchutě s precizní čistotou. Neznečišťují proto nadměrně žhavící tělísko s vatou. Jsou tak výbornou volbou jak pro POD zařízení, tak i do atomizérů na tovární žhavící hlavy. Samozřejmě je lze použít i v normálních RTA či RDA atomizérech. 

https://www.lavape.cz/kategorie/extreme-4pod/

Novinky na eshopu 04 02 2021

Dnes jsme pro Vás zařadili do nabídky další příchutě fenomenálního výrobce prémiových příchutí AEON a to v řadě SHAKE:

 

Glass, Cool, Pljas, Klondo, Hawaiian

Na své si tentokrát přijdou hlavně milovníci ovoce a chladivých směsí, bonbónů a také jednoho letního drinku.

Novinky na eshopu 03 02 2021

Dovolte nám představit dalšího chorvatského výrobce příchutí a tím je značka Red Wolf. Najdete zde různé druhy koláčů a buchet, různé ovocné mixy a i tabáky. Máme pro Vás celé portfolio příchutí najednou. Budeme rádi za Vaší odezvu ať už u nás na Facebookové skupině či pomocí hvězdiček na eshopu. Děkujeme!

Evropské suroviny, výroba i kvalita, Red Wolf jsou příchutě chorvatského původu a splňují veškeré výrobní standardy a certifikace, díky kterým patří mezi to nejlepší i na našem trhu. Časem ověřené a oblíbené recepty společně s originálními mixy dostaly náležitou péči a vy si tak můžete vychutnat tu nejvyšší kvalitu a požitek z vapování. Toho je dosaženo používáním těch nejlepších výrobních postupů v prvotřídních laboratořích.

Nakoukněte zde.

 

Novinky na eshopu 25 01 2021

 logo TD

Dnešní novinka přichází od českého výrobce TD-Coils.

Luxusní, ručně vyráběné spirálky pro MTL ve verzi Alien. 

Obdivovat a nakupovat můžete zde: https://www.lavape.cz/custom-spiraly/td-coils-mtl-alien-fused-clapton-ni80-0-8-ohm-2-ks/

Novinky na eshopu 19 01 2021

Dnes pro Vás máme přichystaný jeden nový produkt od českého výrobce Adam´s Vape - Blueberry Serious. Jsou to vkusně ochucené borůvkové cereálie s kapkou delikátního krému.

Ode dneška můžete volit přepravu pomocí České pošty, Zásilkovny a konečně také PPL a to buď jako zásilku na adresu nebo do Parcel Shopu.

Novinky na eshopu 18 01 2021

Dnes pro Vás máme něco opravdu výjímečného! Prémiové příchutě od 2 japonských značek - MK Lab a BaksLiquidLab!

V tomto případě nejsme první, kdo tyto neobvyklé značky přivezl do České republiky. Jsme ale druhý český eshop, který je má v nabídce.

BaksLiquidLab logo

mklab-logo

Najdete zde velmi neobvyklé mixy tabákových příchutí od BaksLiquidLab a od MK Lab skvělé kafe, čaj a karamelové sušenky!

Kdo budete první a ochutnáte? Budeme se těšit na Vaše reakce! :) 

 

Novinky na eshopu 12 01 2021

Jako první v České republice jsme pro Vás zajistili další fenomenální chorvatskou značku příchutí Virginia White. Najdete zde jak ovocné směsi, tak fenomenální cheesecake a hodně tabákových příchutí. Věříme, že budete příjemně překvapeni a spokojeni s touto novou značkou na českém trhu.

virginia-white-logo

https://www.lavape.cz/kategorie/virginia-white/

Ještě stále probíhá skvělá akce na spirálky TD-Coils MTL Green Mamba, které můžete získat zdarma k objednávce nad 1.500,- Kč. Už jich moc nemáme, tak moc neotálejte, ať se na Vás ještě dostane :) 

Akce na spirálky ukončena 14.01.2021

Green mamba akce