NOVINKY

Soutěž na Facebook stránce eshopu!
Začátkem července vylosujeme z přišlých objednávek za měsíc červen jednoho z Vás, komu nadělíme skvělý MTL RTA atomizér Diplomat od Centenary Mods!
1. pozice - MTL RTA Diplomat
2. pozice - sada LA Liquid příchutí
3. pozice - MTL či DL spirálky od TD či Ketchi Coils.
Jak se zapojit do soutěže?
1. Objednej od 1.6. do 30.6.2024 na Lavape.cz (objednávka musí proběhnout až do finále, tedy převzetí zboží zákazníkem).
2. Napiš pod tento příspěvek "LAvape mám balík a hraju!" a poslední 3 číslice z objednávky (pouze pod tento originální příspěvek na LAvape.cz - eshop!).
3. Platí pouze 1 objednávka na soutěž (nemá smysl posílat více objednávek kvůli zvýšení pravděpodobnosti vylosování).
Jak budeme losovat?
Zapsané čísla budeme losovat pomocí randomizéru online. Losování zveřejníme online a bude probíhat 7.7.2024 ve 20h.
Pořadatelem soutěže je provozovatel e-shopu www.lavape.cz.
Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit či jakkoli změnit pravidla. Pro odeslání výhry po vás nikdy nebudeme chtít jiné než kontaktní údaje pro doručení.
Hodně štěstí Vaponauté!
PS: sdílení potěší! 🙂
 
Nový systém ověřování věku ověř18.cz

Dnes byl nastavený nový systém ověřování plnoletosti ověř18.cz při objednávce zboží u nás na e-shopu.

Systém funguje stejně jako jste již zvyklý u adulto.cz jen s rozdílem, že u registrovaných zákazníků dojde k ověření pouze při prvním nákupu a novému ověření až po uplynutí 365 dní.

Systém je tak pro Vás významně pohodlnější a pro nás znamená i finanční úsporu za ověřování.

Spotřebí daň na náplně.

 

Jak to bude dále se spotřební daní? Ano, bude platit na aromata a báze bez nikotinu a to ve výši 2.50 Kč za 1ml tekutiny pro rok 2024. Platit začne však od 1.4.2024 a do 30.9.2024 budeme doprodávat nekolkované zásoby. Od 1.10.2024 již nesmíme nabízet žádné tekutiny bez kolku.

V roce 2025 bude daň 5,- Kč / 1ml.

V roce 2026 bude daň 7,50 Kč / 1 ml.

A konečně v roce 2027 bude daň již bohužel 10 Kč / 1 ml.

Dojde tedy k postupnému zdražování všech tekutých výrobků souvisejících s vapováním, vyjma hardware a spotřebního zboží (drátky, spirálky, baterky atd.). Očekáváme také další zdražení tekutin z důvodu nových administrativních povinností a spojené práce s kolkováním výrobků.

Prosím, čerpejte informace z důvěryhodných zdrojů a ne od rádoby influencerů na Youtube. Konkrétně jeden v poslední době zveřejňuje dost zavádějící informace na toto téma a uvádí tak v omyl celé své obecenstvo.

Chápeme, že to není příjemné čtení, ale pojďme si to do dubna 24 ještě užít!

 

Registrace na e-shopu.
 

Věrnostní program

⁉️️Registrace na eshopu ano či ne⁉️
✔️Za nás určitě ano, protože s registrací získáte následující výhody:
 
1. VĚRNOSTNÍ PROGRAM
 
Následující věrnostní program se aktivuje po plné registraci na eshopu a provedení první objednávky v jakékoliv výši. 
 
1. Koncový zákazník:
- při celkové částce nákupů nad 1.000,- Kč za posledních 12 kalendářních měsíců: SLEVA 3 %
- při celkové částce nákupů nad 5.000,- Kč za posledních 12 kalendářních měsíců: SLEVA 5 %
- při celkové částce nákupů nad 10.000,- Kč za posledních 12 kalendářních měsíců: SLEVA 8 %
- při celkové částce nákupů nad 20.000,- Kč za posledních 12 kalendářních měsíců: SLEVA 10 %
* některé produkty v naší nabídce jsou ze slevy vyjmuty!
* v případě objednávky s dobírkou, se sleva přičte až po připsaní dobírečného na náš účet (obvykle do 7 pracovních dní po převzetí zásilky)
 
 
 
 
2. Skupina VIP - individuální slevy pro zákazníky na základě jejich doporučení e-shopu www.lavape.cz, recenzí a další pomoci nám.
 
*Částky celkových nákupů se počítají pouze z posledních 12 měsíců.
 
 
2. PŘEHLED
 
- přístup k objednávkám, dokladům a fakturám na záložce "můj účet"
- viditelnost nastavení zákaznické slevy a individuálních slev
 
 
‼️Jako neregistrovaný zákazník tyto slevy nelze získat. Pokud jste jeden z nich, tak šup, nic Vás to nestojí a naopak budete postupně nakupovat ještě levněji.
 
Jak by řekl Horst Fuchs: A TO SE VYPLATÍ! ????
 

Vyhrazení práva na změnu

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit podmínky věrnostního programu.

Adulto
Abychom splnili legislativní povinnosti, musíme zavést na e-shop funkcionalitu pro ověření věku pomocí třetí strany. Ověřovat věk musíme již v okamžiku před uzavřením smlouvy a to pořád dokola i u již ověřených zákazníků. 
 
Pokud si u nás na e-shopu či jakémkoliv jiném e-shopu, kde tato funkce již je nasazená, necháte ověřit svůj věk pomocí Vašeho občanského průkazu, při každé další objednávce Vám již přijde pouze SMS s kódem pro vepsání a tím jste ověřeni. Ověření přes SMS bude takto probíhat i na dalších e-shopech, které využívají funkcionalitu Adulto a kde použijete stejný e-mail a telefonní číslo.
 
Pokud byste volili variantu ověření pomocí Bankovní identity, budete vždy přesměrování do Vaší banky pro ověření věku.
Pokud u nás na e-shopu nejste registrovaní, bude ověření probíhat stejným způsobem, pouze bude zřejmě potřeba nahrávat Vaše OP pořád dokola (nemám přesnější informace).
 
Toť vše. Pokud chcete mít nadále nákupy co nejvíce snadné a příjemné, doporučuji volit variantu ověření pomocí Vašeho OP.
Dovolená

Dovolená: 22.8.-28.8.2022 čerpáme krátkou dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat 29.8. Děkujeme za pochopení.

Dovolená

Vážený zákazníku od 25.7. do 31.7. čerpáme dovolenou. E-shop bude objednávky přijímat, ale nebudeme expedovat. Expedovat začneme 1.8. historicky od nejstarších objednávek. Děkujeme za pochopení. LA

Dovolená

Zdravíme naše Vaponauty a zákazníky,

27.12. - 31.12.2021 čerpáme krátkou oddychovou dovolenou. E-shop bude objednávky v tomto období přijímat, ale Vaše objednávky vyřídíme až po Novém roce.

Pokud se ještě potřebujete zásobit na toto období, odešlete Vaše objednávky nejpozději 21.12., kdy by Vám měly být ještě včas doručeny nejpozději v týdnu 27. - 31.12. 2021.

Pokud se chystáte u nás pořídit nějaký dárek pro vapera, je potřeba odeslat objednávku nejpozději 16.12. ,aby Vám zboží bylo bezpečně doručeno do Štědrého dne. Pokud byste termín prošvihli, určitě potěší jako dárek náš Dárkový poukaz, který Vám doručíme e-mailem. 

Doručovací služby už nyní praskají ve švech a jsou hlášená zpoždění v doručování. Berte to prosím na zřetel.

Všem ještě jednou moc děkujeme za projevenou přízeň, radost z nákupů, podporu a milá slova v tomto roce.

Budeme se na Vás moc těšit i v roce příštím. Všem přejeme krásné a klidné svátky, skvělou a chutnou páru, minimum dryhitů, hodně zdraví a dobré nálady do roku 2022.

S úctou, LAvape.cz

Logo 400x400

A zase se blíží Vánoce :)

Zase se blíží Vánoce. Svátky klidu, míru a pohody. Určitě se všichni, stejně jako my, těšíte až usednete v kruhu rodinném k štědrovečerní večeři a po rozbalování dárků se mrknete na nějakou pěknou pohádku.

Ze zkušeností z loňského roku, je právě prosinec pořádný nápor na dopravce. Proto, pokud potřebujete doplnit zásoby liquidů nebo chcete někoho obdarovat, objednejte si vše včas. A to nejlépe nejpozději do 16.12. Nemůžeme garantovat, že balíčky odeslané v týdnu před Štědrým dnem, budou 100% doručeny. Již poslední 2 týdny zaznamenáváme drobnější zpoždění u balíčků odeslaných přes Zásilkovnu. Zpoždění doručování lze brzy očekávat i u ostatních dopravců PPL a Česká pošta. Dopravci už nyní posilují služby a doručují i o víkendech, přesto se nějakému zpoždění určitě vyhnout nepůjde. 

My Vám chceme popřát, ať je prosinec pro Vás hlavně měsícem míru, klidu a radosti, chutné páry a šťastné ruky při výběru! :)

Všem Vám děkujeme za projevenou důvěru, stovky pozitivních ohlasů a věcné kritiky. Jsme rádi, že jste s námi! 

Vaši LA 

LAPF

Za koláž děkujeme našemu zákazníkovi a členovi LAfans skupiny Synusovi! Díky!

Novinky na e-shopu 28.11.2021

Krásný první adventní víkend.

Český výrobce ručně vyráběných spirálek TD Coils si pro nás nachystal fantastické spirálky pro uživatele restricted direct lung vapování (utažený přímý potah do plic) a to rDL Green Mamba. Spirálky zaměřené na lovení chuti vhodné do utaženějších single coil atomizérů. Spirálky jsou vyrobené ve dvou variantách A a B:

Varianta A
Spirálka je na trn namotána tak, že má spodní nožičku vpravo a horní vlevo (při pohledu shora).
(např. Dvarw DL FL)

Varianta B
Spirálka je na trn namotána tak, že má spodní nožičku vlevo a horní vpravo (při pohledu shora)
(např. Vapor giant)

 

Dále bychom rádi informovali, že naši registrovaní zákazníci dostali dnes e-mail s kupónem na 20% slevu na nákup. Chcete ho také? Zaregistrujte se u nás na e-shopu abychom Vám mohli newsletter odeslat. Nemusíte se bát, newsletter neodesíláme často, pouze pokud máme nějaké novinky na e-shopu, případně plánované akce.