Jak míchat?

Základy znalostí pro míchání vlastního e-liquidu.

 

Věříme, že většina z Vás dnes už umí správně vypočítat poměr báze a nikotinu ať už pří míchání vlastních aromat, či při dolevání do Shake´n´Vape lahviček. Nicméně, je nám jasné, že nikdo učený z nebe nespadl a míchání jako takové je potřeba si osvojit. 

 

Výhody domácího míchání jsou nesporné, ať je zde možnost kombinovat co Vám přijde pod ruku, či výrazná úspora financí oproti kupování hotových liquidů s nikotinem.

 

Co budete potřebovat?

1. Příchuť - ať už aroma či SnV

2. Bázi - 50/50 pro MTL 70/30 pro DL (všeobecné doporučení)

3. Nikotinový booster

4. Lahvičku, ve které bude Váš namíchaný produkt (odpadá v případě SnV)

5. Injekční stříkačku pro odměření aroma či boosteru 

6. Doporučení: vždy pracujte v ochranných rukavicích. Booster se nesmí nikdy dostat na kůži, do úst, očí a podobně!!! Pracujte v klidu a s rozvahou!

 

Dále výpočet jednotlivých poměrů příchutě, báze a nikotinu, pro ten Vám jistě velmi dobře poslouží online kalkulačka, kterou naleznete zde.

 

Poté výsledný namíchaný produkt protřepáte a máte hotový e-liquid! Dobře, ideálně ještě chvíli počkáte než se vše ustálí a jednotlivé molekuly báze přijmou chuť aromatu do sebe. Z našich vlastních zkušeností je dobré počkat přibližně takto:

Ovocné příchutě - 1 až 3 dny.

Buchtové příchutě - 1 až 7 dní.

Tabákové příchutě - 14 až 30 dní. 

Případně dbejte doporučení výrobce, který dobu zrání obvykle uvádí na etiketě. Vše můžete vapovat hned, ale některé složky příchutě se začnou projevovat až později. 

 

A to je vše. Užívejte ty chvíle klidu a pohody při míchání a vychutnávejte si Vámi připravené příchutě v plné míře!

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení