Přejeme krásné léto a nezapomeňte se podívat do kategorie "AKCE".

Recenze Don Cristo ICE & MINT

V dnešní recenzi se podíváme rovnou na 2 tabákové příchutě od kanadského výrobce prémiových příchutí PGVG Labs a to Don Cristo ICE a Don Cristo MINT

 

Dle výrobce se jedná o klasickou doutníkovou příchuť montecristo, ve variantě ICE s chladivou složkou a ve variantě Mint s mátovou příchutí.

Mějte prosím na paměti, že recenze jednotlivých vaperů jsou veskrze jen a jen subjektivní záležitost. Co chutná mě, nemusí Vám a obráceně.

Obě příchutě jsem míchal 25.01.2021 s bází 70/30 a naboostoval na 3 mg nikotinu a nechal 2 dny v klidu odpočívat. Samotný výrobce uvádí dobu zrání 24-48 hodin.

Mé dojmy jsou velmi pozitivní u obou příchutí. V obou příchutích je znát macerovaný doutníkový list, který je lehce nasládlý, není kouřový ani uzený a je ho v příchuti přesně tak akorát. Ve verzi MINT je krásně čitelná čerstvá máta, která vůbec nepřechází směrem ke žvýkačce a je absolutně minimálně chladivá. Mě osobně připomíná chutí antiperle. Už tato chuť příjemně připomíná bývalé ochucené cigarety s mentolem. Ve verzi ICE je již výrazná chladivá složka, která už dokonale připomíná staré mentolové cigarety. Obě příchutě jsou velmi decentně nasládlé (verze MINT je přesto sladší než ICE), příjemně voňavé a ocení je určitě bývalí kuřáci mentolových cigaret (ať už těch vážně starých původních mentolek nebo později modernějších s praskací kuličkou ve filtru).

Obě příchutě mají světlejší zlatavou barvu a k buildu se chovají průměrně. Tzn. v mém případě přibližně 10ml odpařeného liquidu v RTA Millennium kdy nemám potřebu ještě měnit vatu a vypalovat spirálku. Vyzdvihuji také minimální potřebnou dobu zrání.

 

Hodnotím velmi kladně a to obě shodně 10 / 10. 

Komu bych příchuť doporučil? Všem bývalým kuřákům mentolových cigaret, kteří do teď neúspěšně hledají jejich náhradu. Věřím, že obě tyto příchutě vyniknou skvěle i v DL podání pro svou typickou nasládlou chuť doutníků montecristo, ale přesto bych je spíše doporučil na MTL.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení