Recenze AEON Journey Classic Granma´s Juice

V dnešní recenzi se podíváme na klasickou tabákovou příchuť a to AEON Journey Classic Granma´s Juice. Dle výrobce se jedná o mix oříšků s aromatickým tabákem.

Mějte prosím na paměti, že recenze jednotlivých vaperů jsou veskrze jen a jen subjektivní záležitost. Co chutná mě, nemusí Vám a obráceně.

Granma´s Juice jsem míchal 21.12.2020 s bází 70/30 a naboostoval na 3 mg nikotinu a nechal v klidu odpočívat. Prvotní ochutnávku jsem dělal asi po 14ti dnech zrání v kapacím atomizéru VEGA RDA na MTL. Chuť byla výrazná především po oříškách a to hlavně lískových a trochu i mandle jsem cítil. Tabák byl někde zatím úspěšně schovaný.

Nechal jsem tedy dále odpočívat, ale tušil jsem, že se zde budou dít věci. Ten oříškový mix mě vážně bavil. Nyní je liquid přes 30 dní zralý a několikátý den ho úspěšně spotřebovávám. První nalití do tanku, fakt jsem se těšil. A žádný WOW efekt se nekonal. Byl jsem trochu mrzutý. Někdy se to prostě stane, "tenhle liquid mi nesedl", řekl jsem si. Ne, že by mi nechutnal, to vůbec ne, ale jak už jsem z příchutí od AEON hodně rozmazlený a rozmlsaný, čekal jsem zase pořádnou bombu.

V klidu jsem tahal až jsem zjistil, že tank zeje prázdnotou. Nalil jsem tedy druhý, pak třetí, čtvrtý, pátý.... Vyměnil jsem vatu v atomizéru Kayfun Lite 21, kde mám klasicky spirálku od TD-Coils. Konkrétně Green Mambu, kterou zahřívám na 15W výkonu. A znovu zalil "babiččiným džusem". Najednou jsem si uvědomil, že je to vlastně vážně skvělá příchuť. Hromada výborných oříšků s aromatickým voňavým vlhkým tabákem. Mise splněna. Další stálice pro mé chuťové buňky, jinak to nejde. 

Hodnotím velmi kladně 9,8 / 10. 

Komu bych příchuť doporučil? Všem MTLkařům, kteří hledají "voňavý" tabákový list, který není uzený a mají rádi oříškové směsi. Dle profilu chutě by se tato příchuť mohla dobře projevit i v DL podání.

P1260812