Recenze AEON Journey Classic Roar Of The Six Lions

DalšíAEON logo tabákovka! 

A další, která se dle mého subjektivního dojmu z ní, velmi povedla.

Výrobce o ní píše, že se jedná o sladkou fajfkovou směs, která kombinuje tmavý tabák typu Burley a Dark Cavendish s vanilkou, karamelem, oříškem a tmavým medem.

Sice bych si dovolil o sobě říct, že už jsem vapoval z tabákových liquidů kde co, ale samotný Dark Cavendish například ještě nikdy. V liquidu, který je po vyzrání velmi tmavý, cítím intenzivní tabákovou směs, která je sama o sobě lehce nahořklá, není vůbec kouřová ani uzená, je to spíše sušší typ tabáku, nicméně jeho intenzita není zdaleka taková, jaká třeba je v macerátech od La Tabacheria, nebo je jeho intenzita spíše potlačena jemnou vanilkou, mírně sladkým karamelem a dotažená k dokonalosti tmavým medem.

Jen ten oříšek se mi někam asi zakutálel, ale nemohu ho ve směsi identifikovat. Test probíhal v RDA atomizéru Sirius Mods VEGA a dále byl liquid nalit do RTA ESG Skyline, kde je spirálka od TD Coils typ B. Můj dojem je takový, že tato tabákovka nebude pro každého vapera, ale určitě bude pro každého vapera, který prahne po intezivní tabákové nahořklé chuti, která je umně dolazena a lehce doslazena dalšími složkami. Musím zcela objektivně říct, že tento liquid mne velmi baví, skvěle se snoubí s kávou či whiskou. Umím si ho naprosto představit sebou vzít v RTA i do hospody k pivku. Aktuálně mám nalitý čtvrtý tank a spirálka je stále v pohodě, což mě mile překvapilo přes jeho tmavou barvu. Obvykle takové tmavé liquidy likvidují build už po druhém tanku.

Ještě k tomu oříšku, liquid mám namíchaný necelé 3 týdny a je dost možné, že ještě nenastal jeho pravý čas. Výrobce totiž doporučuje dobu zrání 4 týdny. Pravda je, že jsem to ale už nemohl vydržet. Ta vůně, po přičichnutí k lahvičce, mi prostě nedovolila déle čekat.

Moje subjektivní osobní hodnocení je 9,5 bodů z 10. Tak ať chutná i Vám! :) 

EDIT 2021: Po komunikaci s výrobcem máme potvrzeno, že zde uvedené tabáky jsou maceráty.

Kuk pro něj sem

4Svb-UKg