5.7.-14.7.24 čerpáme dovolenou. Objednávky budeme odesílat 15.7. Děkujeme za pochopení.

Recenze Adam´s Vape Lemon Bomb

Recenze Adam´s Vape Lemon Bomb
 
Podrobil jsem tento Adamův liquid zkoumání a pokusím se Vám přenést mé subjektivní dojmy z něj.
 
Před lety jsem přešel z kouření cigaret na vaping. Vedlo mě k tomu několik věcí, dopady na zdraví a finance které mizely v dýmu a popelu... Hledal jsem tedy i náhradu tohoto zlozvyku a tu jsem našel u některých tabákových příchutí u kterých jsem vlastně v 95% zůstal dodnes v mnoha dalších obměnách.
 
Nicméně ze zvědavosti jsem zabrousil i k buchtám a ovocím. Znám tedy celkem dobře Dinner Lady Lemon Tart a také různé Key Lime liquidy, kde hrají prim citróny a limetky. Proto jsem byl hodně zvědavý na to, jak se Adam popral s tímto ne zrovna snadným produktem a jak ho pro nás připravil. Šel na to díky bohu úplně jinak než třeba zmínění Dinner Lady.
 
Míchal jsem 3 mg nikotinu s bází 50/50 a ochutnával v průběhu zrání ať už z DL RDA tak i z MTL RDA atomizéru (C4 a Sirius Mods VEGA).
 
První 2 dny byla příchuť velmi citrónová a sušenka se tak nějak poflakovala v pozadí chuti. Ten citrón je z mého pohledu výtečný výrazný přírodní citrón, který způsobuje okamžité sbíhání slin v puse. ????
 
Po 5 dnech ležení se k citrónu přidává jemná máslová sušenka a krém. Celé to po kupě po dozrání chutná jako kulatá tvrdá máslovo-vanilková sušenka naplněná bohatým krémem s citrónem. Ať už v DL tak i v MTL podání je to velmi věrné, nepřeslazené, chutné a čerstvé. Dlouho se mi nestalo, že bych si do RTA atomizéru nalil něco jiného než tabákovku.
 
Tentokrát to ale bylo jinak a tuto dobrotu jsem nakonec nalil do Millenium RTA a užíval si jí plnými doušky.
 
✔️Pokud mohu dát své hodnocení, pak je to určitě 9,5 bodů z 10 a za tím si stojím.????????
 
❓Jak chutná Vám? Zkusili jste, či se teprve chystáte vyzkoušet?