E-shop jede pouze ze skladových zásob, které stále ubývají. Od října bude nabídka z důvodu spotřební daně a nedostupnosti některých značek jiná.

Recenze AEON Journey Signature Vendetta

Journey Signature logo

Dnes se podíváme na jednu z "podpisových" tabákových příchutí a to na Journey Signature Vendetta. Dle výrobce se jedná o světlý tabákový mix s karamelem, krémem a brandy.

Mějte prosím na paměti, že recenze jednotlivých vaperů jsou zkrze jen a jen subjektivní záležitost. Co chutná mě, nemusí Vám a obráceně.

Příchuť jsem míchal před měsícem a je tedy dostatečně vyzrálá. Barva liquidu i po měsíci zrání je velmi světlá, skoro až čistá. Nemusel by to být pak takový zabiják buildů, ale zdání může klamat. 

Musím říct, že určitě výrobce popisuje svůj produkt správně, kdy při potahu je jasně čitelný krémový karamel se smetanou, za ním se line velmi jemný tabák a kapka brandy. Při výdechu se brandy zvýrazní a na patře zanechá čitelnou stopu brandy příchutě obalené ve smetaně a zdrsněné chutí tabáku. Musím přiznat, že první potahy mě osobně moc neoslovili, ale nevzdal jsem to a jakmile si mé chuťové buňky uvědomily co mají vlastně cítit, začala mi tato příchuť možná až moc chutnat. Mé dojmy popisuji z MTL (Smokerstore Taifun GTR RTA) i DL (Asmodus C4 RDA) atomizéru, jelikož se mi tento typ příchutě zdál vhodný minimálně i vyzkoušet v DL podání, ačkoliv tabákové mixy do DL osobně nevyhledávám. Jaké bylo moje překvapení, kdy mi Vendetta v DL podání chutná ještě víc. Neočekával jsem to. Složení a vnímání chuti je velmi podobné jako při MTL potahu, ale kupodivu se mi v DL jeví víc výrazná tabáková a brandy složka a méně výrazná karamelová smetana. V obou atomizérech mám samozřejmě skvělé české spirálky od výrobce TD Coils.

Mé hodnocení je:

MTL - 9 / 10

DL - 10 / 10

Komu bych tuto příchuť doporučil? Určitě ne tabákomilcům typu "musí to chutnat jako popelník", určitě ne buchtomilcům a ovocemilcům. Ale určitě bych ji doporučil minimálně vyzkoušet všem, kteří mají rádi například Schrodingers Liquid, ZVIZ či od Infamous Marshall, Gold MZ a podobné typy příchutí, kde dominují více dochucující složky než samotný tabák, které řadíme někam směrem k "dezertním tabákovým mixům". Tento má však něco navíc, a to je ten velmi chutný a zajímavý smetanový karamel a dotažení celého mixu zajímavou brandy, se kterou se ve světě vapingu moc často nesetkáte.

L95m8yuQ