Recenze AEON Journey Classic El Presidente

V dnešní recenzi se podíváme na klasickou tabákovou příchuť a to AEON Journey Classic El Presidente. Dle výrobce se jedná o jemný tabákový mix připomínající klasickou cigaretu.

Mějte prosím na paměti, že recenze jednotlivých vaperů jsou veskrze jen a jen subjektivní záležitost. Co chutná mě, nemusí Vám a obráceně.

El Presidente jsem míchal 10.12.2020 s bází 70/30 a naboostoval na 3 mg nikotinu a nechal v klidu odpočívat. Prvotní ochutnávku jsem udělal včera, tedy kdy byl liquid 29 dní zaleželý. Výrobce doporučuje zrání 20-30 dní.

Zrecenzovat tuto chuť je pro mne velmi těžké. Nedokážu úplně přesně určit z čeho se skládá, osobně cítím lehčí typ světlého tabáku, připomínající mi macerát klasicky sušeného tabáku vzduchem. Při potahu cítím prostě tabák s náznaky oříšků, kávy a trocha lékořice. Nevím kde se tam vzala. :D Po výdechu zanechává na patře lehkou oříškovou a trochu nasládlou chuť. Výrobce píše, že se jedná o chuť klasické cigarety. Zde bych si dovolil oponovat. Tento liquid voní jako čerstvě otevřená krabička cigaret (opravdu to tak vnímám), ale nechutná jako klasická cigareta. Není zde žádný náznak kouřovosti nebo uzenosti. Je to spíš opravdu jemný tabák, trochu nasládlý a neutrální v chuti.

El prezidenta jsem si nalil do atomizéru Smokerstore Taifun GS2 se spirálkou od TD Coils (konkrétně B-Coil) , který podává chutě liquidů velmi kvalitně. Je to opět příchuť, kterou neumím přirovnat k ničemu, co jsem doposud vapoval. Věřím, že si své skalní fanoušky určitě najde. Chuť je velmi konzervativní, nikam nevyčnívá, skvěle se kombinuje se silným kafem a rumem. Určitě je vhodná jako ADV (All-Day-Vaping).

Mé hodnocení je pouze na MTL a je 8,5 / 10.

Komu bych tuto příchuť doporučil? 100% všem kteří mají rádi jednoduché tabákové mixy. Spíše ne těm, kteří hledají chuť hořící cigarety. 

Za LAvape.cz - Lukáš :)