Dovolená: 22.8.-28.8.2022 čerpáme krátkou dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat 29.8. Děkujeme za pochopení.

Recenze AEON Journey Classic Schrodingers Liquid

✔️Máte rádi tabákové liquidy
✔️Máte rádi kafe
✔️Máte rádi čokoládu
✔️A máte rádi trochu whiskey k tomu

✔️V dnešní mini recenzi se podíváme na takový produkt. Mé dojmy jsou subjektivní, odpovídající mým představám a mému mlsnému jazyku.

Ale rád bych se ještě podíval celkově na fenomén Schrödinger. Vědec oceněný Nobelovou cenou, který dokázal pomocí kočky, radioaktivního materiálu, měřáku radioaktivity a kladiva rozhodit doslova celý svět svým tvrzením, že v krabici existují dva stavy žití a nežití souběžně. Jeden, že je kočka živá a ten druhý, že je kočka mrtvá. Jeho experiment totiž spočíval ve hře čísel, kdy vše nastavil 50/50 a tím mohla být kočka živá ale i mrtvá zároveň. Nikdo až do chvíle kdy se krabice otevřela nevěděl, jestli kočka žije či nikoliv. Tím tedy došlo k zajímavému vyjádření stavu - kočka v krabici je živá i mrtvá zároveň. Dokud ji neotevřeme, nezjistíme jak to doopravdy s jejím bytím je  Taková zombie kočka, nemyslíte? ????

No, velmi složité, že? Vlastně stejně jako tento AEON liquid. Je to totiž kombinace tmavého tabáku, tmavé čokolády, tmavé kávy a tmavé whiskey.

✔️30 dní odleželý Šhredinger chutná za mě přesně tak jak o něm výrobce píše, při potahu je krásně čitelný tmavý výrazný tabák, za ním jde cítit čokoládové kafe a celé to doplní lehký závan dobré whiskey. Za mě je to jeden z těch liquidů, kterému vyloženě delší doba zrání velmi prospívá. Vzhledem k tomu, že už jsem vybafal 3 lahve této dobroty a že mi stále velmi chutná, musím mu dát osobní hodnocení 9,9/10 bodů. Ten 0,1 bodík jde dolů jen za to, že dost "špiní" build. Má zkušenost jsou 3 tanky v GTR a nutno nabuildovat znovu.

Vánoce byly u Schrödingerů nejrozpačitější období roku. Pod stromečkem dlouho ležela hromada dárků, které se všichni báli otevřít...

⁉️Co Vy? Bojíte se tento liquid otevřít? Máte strach z toho co v něm najdete? Je tento liquid živý nebo mrtvý? Je to snad ZOMBIELIQUID? ???? Odpověď získáte jedině tak, že ho vyzkoušíte sami.

EDIT 2021: tento liquid snad nikdy nepřestane bavit. Za mě je to all-day vape must have must vape all-day. Prostě takový ten liquid 24/7/365! :D Jelikož osobně mohu, s klidným svědomím mu uděluji výjímečných 11/10 bodů!

P1260814

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení