E-shop jede pouze ze skladových zásob, které stále ubývají. Od října bude nabídka z důvodu spotřební daně a nedostupnosti některých značek jiná.

Recenze AEON Journey Classic Schrodingers Liquid

✔️Máte rádi tabákové liquidy
✔️Máte rádi kafe
✔️Máte rádi čokoládu
✔️A máte rádi trochu whiskey k tomu

✔️V dnešní mini recenzi se podíváme na takový produkt. Mé dojmy jsou subjektivní, odpovídající mým představám a mému mlsnému jazyku.

Ale rád bych se ještě podíval celkově na fenomén Schrödinger. Vědec oceněný Nobelovou cenou, který dokázal pomocí kočky, radioaktivního materiálu, měřáku radioaktivity a kladiva rozhodit doslova celý svět svým tvrzením, že v krabici existují dva stavy žití a nežití souběžně. Jeden, že je kočka živá a ten druhý, že je kočka mrtvá. Jeho experiment totiž spočíval ve hře čísel, kdy vše nastavil 50/50 a tím mohla být kočka živá ale i mrtvá zároveň. Nikdo až do chvíle kdy se krabice otevřela nevěděl, jestli kočka žije či nikoliv. Tím tedy došlo k zajímavému vyjádření stavu - kočka v krabici je živá i mrtvá zároveň. Dokud ji neotevřeme, nezjistíme jak to doopravdy s jejím bytím je  Taková zombie kočka, nemyslíte? ????

No, velmi složité, že? Vlastně stejně jako tento AEON liquid. Je to totiž kombinace tmavého tabáku, tmavé čokolády, tmavé kávy a tmavé whiskey.

✔️30 dní odleželý Šhredinger chutná za mě přesně tak jak o něm výrobce píše, při potahu je krásně čitelný tmavý výrazný tabák, za ním jde cítit čokoládové kafe a celé to doplní lehký závan dobré whiskey. Za mě je to jeden z těch liquidů, kterému vyloženě delší doba zrání velmi prospívá. Vzhledem k tomu, že už jsem vybafal 3 lahve této dobroty a že mi stále velmi chutná, musím mu dát osobní hodnocení 9,9/10 bodů. Ten 0,1 bodík jde dolů jen za to, že dost "špiní" build. Má zkušenost jsou 3 tanky v GTR a nutno nabuildovat znovu.

Vánoce byly u Schrödingerů nejrozpačitější období roku. Pod stromečkem dlouho ležela hromada dárků, které se všichni báli otevřít...

⁉️Co Vy? Bojíte se tento liquid otevřít? Máte strach z toho co v něm najdete? Je tento liquid živý nebo mrtvý? Je to snad ZOMBIELIQUID? ???? Odpověď získáte jedině tak, že ho vyzkoušíte sami.

EDIT 2021: tento liquid snad nikdy nepřestane bavit. Za mě je to all-day vape must have must vape all-day. Prostě takový ten liquid 24/7/365! :D Jelikož osobně mohu, s klidným svědomím mu uděluji výjímečných 11/10 bodů!

P1260814