Co zkusit náš No.2 The Pear Wood? :)

Recenze AEON Journey Classic Mr. Fulir

V dnešní recenzi se podíváme na příchuť, která mi skoro nestačila ani dozrát. Je jí AEON Journey Classic Mr. Fulir. Dle výrobce se jedná o směs pečených oříšků, tabáku a smetany (na etiketě ještě uvádí vanilku a karamel).

Mějte prosím na paměti, že recenze jednotlivých vaperů jsou veskrze jen a jen subjektivní záležitost. Co chutná mě, nemusí Vám a obráceně.

Mr. Fulir jsem míchal 6.11.2020 s bází 70/30 a naboostoval na 3 mg nikotinu. Už asi po týdnu jsem začal pomalu ochutnávat. Po 2 týdnech jsem si nalil první tank a po 3 týdnech již naléval pravidelně až po hrdlo skla Taifunu GTR :D.  Výrobce doporučuje dobu zrání 20-30 dní, zřejmě ví proč. Po těch 3 týdnech se z Mr. Fulir stala menší závislost a když dnes píši recenzi je ve flašce sotva 20 ml liquidu.

Na chuti je nejvýraznější pečený až smetanový oříšek. Připomíná mi trochu chuť arašídového másla, zřejmě díky kombinaci se smetanou, vanilkou a karamelem. Jemnou nahořklost zde udává vlhčí typ tabáku, který je zde zastoupen tak na 40% chuti. Celá chuťové tělo je přesto spíše sladší po karamelu a pečených oříškách. Musím uznat, že tato příchuť mne osobně velmi baví, je plná, ale není přestřelená ani nijak násilná. Dokázal bych si ji představit i v DL atomizéru, ale nevím, jestli mi aktuální zásoba na takový test vystačí. Dnes jsem si pana Fulira nalil do RTA Millennium, kde mám samozřejmě spirálku TD Coils (konkrétně B-Coil) kdy je chuť o něco jiná a trochu tabákovějšího charakteru. Přesto vynikající. Skvěle se mi hodí ke kávě a je to určitě chuť na ADV (All Day Vaping - celodenní vape).

P_20201205_111905_vHDR_On_1 (1)

Mé hodnocení je pouze na MTL a je to jasných 10 / 10.

Komu bych tuto příchuť doporučil? 100% všem kteří mají rádi tabákové mixy s karamelem a vanilkou. Určitě i těm, kteří hledají vynikající oříškový tabákový mix. Mr. Fulir je unikátní chuť, kterou jsem ochutnal díky výrobci AEON poprvé a rozhodně ne naposled. Myslím, že to bude má stálice, pokud jeho chuť nepřekoná nějaký jiný další fenomenální mix chorvatských AEON. 

Měli jste, chystáte se na ní? Líbila se recenze?

Za LAvape.cz - Lukáš :)